Tohtoročné fašiangy sme privítali karnevalom. Popoludnie bolo plné zábavy a tanca. Navzájom sme sa nespoznávali, keďže každý z nás mal na sebe krásne kostými a masky. Dosýta sme sa vytancovali a vybláznili. Už teraz sa nevieme dočkať budúcoročných fašiangov…

Zima nám opäť dopriala snehovú nádielku, preto sme neváhali ani chvíľku, keď sme sa mohli ísť, na náš školský dvor, vyšantiť do krásnej bielej periny. Snehu napadalo neúrekom, stihli sme využiť klzáky, ale aj postaviť snehuliaka. No, a ako by to vyzeralo bez poriadnej guľovačky?! Záver sme si užili práve ňou.

Aj vy máte radi sladké maškrty? Určite áno. Tak ako aj naše deti. Tento raz si ale maškrty pripravili sami. A čože to bolo? No chutné palacinky. Čerstvé palacinky s ovocím a šľahačkou boli výborným zákuskom za dobrým obedom. Opäť sme si dobre zamaškrtili.

Každý deň na nás v poobedňajších hodinách čaká školský klub detí. Je pre nás časom na oddych, kedy sa môžeme po doobedňajších povinnostiach a učení odreagovať. Robíme veci a aktivity, pri ktorých sa nie len zabávame, ale aj niečo nové naučíme. Našu fantáziu a šikovnosť si pestujeme pri rôznych kreatívnych tvorbách. Radi trávime čas pri varení, kedy si s našou pani vychovávateľkou niečo chutné pripravíme. A keď už sme napapaní, tak si ideme zašportovať, zatancovať, alebo sa len tak poprechádzať. Preto radi trávime čas v našom školskom klube deti.