Všetky deti majú radosť z maškrtenia, ak je ešte zdravé, tak je to radosť dvojnásobná. Keďže my v ŠKD maškrtíme radi, v jedno popoludnie sme si pripravili niečo chutné a vitamínové - ovocný šalát. Každý z nás prispel nejakým ovocím. O hlavnú prípravu sa postarali naši druháci z ŠKD. Nakoniec prišlo na podávanie šalátiku a brušká sa zaplnili sladkým potešením.


Pri príležitosti Dňa mlieka sme si v ŠKD pripravili maškrtu, ktorou nebolo nič iné ako náš tradičný a hlavne obľúbený puding. S chuťou sme sa pustili do jeho prípravy a ešte s väčšou chuťou do jeho jedenia. Dôvodom nebolo len maškrtenie ale hlavne, aby sme si pripomenuli to, ako je mlieko dôležité pre naše zdravie a organizmus.

Keďže naše mamky veľmi ľúbime, pripravili sme k ich peknému sviatku malé darčeky. Vyrobili sme srdiečka, ktoré im podarujeme 14.mája, kedy si pripomíname Deň matiek.


Na tohtoročné Veľkonočné sviatky sme sa nedočkavo tešili a pripravovali. Pri ozdobovaní vajíčok sme sa oboznámili s rôznymi technikami zdobenia a niektoré sme aj vyskúšali. Keďže nás to bavilo, radi vám ukážeme naše výrobky v nasledujúcej fotogalérii...