Už sú z nás školáci

20190628_155741.jpg   Konečne sme sa aj my dočkali. Dňa 28.6.2019 sme sa stali žiakmi "veľkej" školy. Bola to veľká paráda ! Pozvali sme si všetkých veľkých aj malých - pána riaditeľa, pani zástupkyňu zo školy,upratovačky, kuchárky, panie učiteľky, rodičov a mladších kamarátov.Tí všetci nám na oplátku zato pripravili veľkú hostinu. P.uč. Lenka pripravila prekvapenie - "kino" zostavené z našich fotiek počas celej našej návštevy MŠ. A že ich bolo! P.uč. Inga uvarila pre všetkých guľáš a naše mamičky napiekli sladké i slané dobroty. No najdôležitejší pre nás bol " Sľub školáka".Všetci sme to parádne zvládli. A potom, už ako školáci, sme sa mohli konečne pustiť do tých všakovakých dobrôt. A čo dodať nakoniec?

Jedno veľké Ďakujeme

Rodičia deťom

IMG_20190612_122415.jpgJe streda 12.6.2019, pol deviatej. Pred budovou ZŠ s MŠ sa deje čosi nevídané. Rodičia a deti s ruksakmi. Cieľ cesty - Bachledová dolina - Chodník korunami stromov. Slniečko nám pripeká, výhľad je prekrásny. Smiech, spev a dobrá nálada nás sprevádzajú po celý deň.
   Večer unavení, s prázdnymi ruksakmi sa vraciame domov, no ostáva v nás plno dojmov a zaujímavých zážitkov z prekrásnych Tatier.

Deň matiek v MŠ

Bajerov 1.jpgDruhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Práve v tento deň, viac ako inokedy, myslíme na svoju mamu či starú mamu.

Deti a žiaci našej školy pod vedením učiteľov si pre svoje mamičky pripravili krásny a zábavný program. V Bajerove sa v programe predstavili aj naši najmladší – škôlkari, a taktiež žiaci navštevujúci Základnú umeleckú školu M. Kobeláka.

V závere programu sa pán starosta Vladimír Mruz poďakoval za nádherné vystúpenie a vyslovil slová uznania a vďaky naším drahým mamám a starým mamám.

Naše vystúpenie vyčarilo mamičkám aj babkám úsmev na tvári a niektoré dojalo až k slzám. Ale boli to slzy šťastia!

Predplavecký výcvik škôlkarov

Aj keď sme len deti malé,SAM_2981.JPG

predplavecký výcvik sme zvládli hrave.

Už sa vody nebojíme,

Hlavu smelo ponoríme.