Otvorenie prevádzky

Po konzultácii z Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prešove a zriaďovateľom školy oznamujeme zákonným zástupcom našich detí, že materská škola je v riadnej prevádzke

od utorka 10.11.2020.

Uzavretie materskej školy

Po konzultácii z Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Prešove a zriaďovateľom školy oznamujeme zákonným zástupcom našich žiakov, že zriaďovateľ školy na základe nepriaznivej epidemiologickej situácie na škole doporučil riaditeľovi školy uzavrieť prevádzku materskej školy

od utorka 3.11.2020 – do pondelka 9.11.2020

Už sme školáci

12.jpg   ,,Hurá prázdniny sú tu.“ Tešia sa na nich všetky školopovinné deti.        Aj v našej škôlke sme ,,pasovali“ štyroch predškolákov na žiakov ZŠ. Pomáhal nám s tým p. riaditeľ. Slávnosť sa konala v kruhu detí, zamestnancov školy a učiteliek MŠ. No každé z detí sa tešilo hlavne na ,,hostinu“, ktorú sme usporiadali za pomoci mamičiek. Tie sa postarali o občerstvenie aj pohostenie. Chutilo všetko, lebo na stoloch neostala ani omrvinka.

Ďakujeme vám a školákom prajeme len samé dobré známky.

Karneval 2020

skolka 006.jpgNaša zem je guľatá,

daj si masku piráta.

Ukáž že si chlap,

ťapi, ťapi, ťap.

Brmbolce a čapice,

už sa blížia opice.

Je tu, je tu karneval,

detský karneval.

Hádaj kto je kráľovná

a kto kráľ?

Aj deti z materskej školy športujú

1 173.jpgMrzne, sneží, fúka studený vietor. Takto si pamätáme zimu my starší. Naše deti sú vďačné aj za zopár dní, keď trochu nasneží a primrzne. A škôlkari tie dni hneď aj využili. Zobrali sme klzáky a vyšantili sa dosýtosti na brehu v areáli školy. A zahrať hokej? To je maličkosť. Ihrisko pri ZŠ a MŠ sa v mrazoch mení na klzisko. Tak hokejky do rúk a zápas sa môže začať. A kto zvíťazil? Všetci, ktorí milujú zimné športy.