Ovocie a zelenina

SAM_3044.JPGHoci sme len deti malé, aj my sa môžeme pochváliť výsledkami práce
našich rodičov, starých rodičov, ktorí vedia vyčarovať všakovaké dobroty
na zimu z toho, čo vypestovali. Dobrú chuť!

Vážení rodičia!

Vedenie ZŠSMŠ v Bajerove oznamuje rodičom detí navštevujúcich materskú školu(MŠ), že v čase
odstávky elektrickej energie

t. j. od 16.10. (streda) - 18.10.2019 (piatok)

nebude MŠ v prevádzke z organizačných dôvodov.

Už sú z nás školáci

20190628_155741.jpg   Konečne sme sa aj my dočkali. Dňa 28.6.2019 sme sa stali žiakmi "veľkej" školy. Bola to veľká paráda ! Pozvali sme si všetkých veľkých aj malých - pána riaditeľa, pani zástupkyňu zo školy,upratovačky, kuchárky, panie učiteľky, rodičov a mladších kamarátov.Tí všetci nám na oplátku zato pripravili veľkú hostinu. P.uč. Lenka pripravila prekvapenie - "kino" zostavené z našich fotiek počas celej našej návštevy MŠ. A že ich bolo! P.uč. Inga uvarila pre všetkých guľáš a naše mamičky napiekli sladké i slané dobroty. No najdôležitejší pre nás bol " Sľub školáka".Všetci sme to parádne zvládli. A potom, už ako školáci, sme sa mohli konečne pustiť do tých všakovakých dobrôt. A čo dodať nakoniec?

Jedno veľké Ďakujeme