Základná škola s materskou školou Bajerov

Stretnutie ŽŠR so starostom Bajerova

20220315_132628.jpgDňa 15.3.2022 navštívili členovia Žiackej školskej rady spolu s pánom riaditeľom a koordinátorkou ŽŠR pána starostu Vladimíra Mruza a to priamo na Obecnom úrade v Bajerove.

Pán starosta všetkých milo privítal, na stoloch nechýbalo občerstvenie a tak sa čoskoro vytvorila príjemná atmosféra. V rámci nej pán starosta hovoril o svojom povolaní, o zodpovednosti jeho funkcie, o význame dobrých vzťahov a rád zodpovedal aj na otázky prítomných žiakov. Na záver dostali všetci členovia ŽŠR na pamiatku od pani Milky malý darček a stretnutie sa ukončilo prehliadkou vynovenej kultúrnej sály.

Stretnutie u pána starostu bolo určite zážitkom pre obe strany a pevne veríme, že sa takto budeme stretávať aj po iné roky!