Základná škola s materskou školou Bajerov

Deň športu 2022

plagát_1.jpgV stredu 29.6.2022 na našej škole prebiehal DEŇ ŠPORTU, ktorí si pripravili naši učitelia. Sponzorsky podporili športový deň pán starosta Mruz a Rada rodičov. Chceli sme viac a viac športovať, telesná a športová výchova nám počas školského roku nestačila.

DEŇ ŠPORTU začínal oficiálnym nástupom a príhovorom riaditeľa školy. Olympijské súťaženie v duchu fair play. Žiaci vedeli odpovedať na otázku koľko kruhov a čo znamenajú jednotlivé farby kruhov, ktoré sa nachádzali na plagáte nášho DŇA ŠPORTU. Od 8:30 do 12:30 prebiehali disciplíny skok vo vreci, preťahovanie lanom, prehadzovaná, futbalový turnaj a Bajerovský maratón. Po krátkej pauze sme sa vrátili na školské ihrisko kde sme si vyhodnotili a ocenili víťazov v jednotlivých disciplínach. 

Kto sa stal najlepším športovcom školy?  

Pozrite si výsledkovú listinu.