Základná škola s materskou školou Bajerov

Športový deň na ľade

ľad_48.JPGTo, že pani Zima nám praje, sme naplno využili aj v piatok 25. januára 2019. Konal sa totiž športový deň na ľade. Stačilo mať dobre nabrúsené korčule a chuť súťažiť.

Podujatie na obecnom klzisku otvoril riaditeľ školy. Všetkých privítal, žiakom zaželal veľa úspechov a pripomenul, aby súťažili v rámci fair play. Pre súťažiacich boli pripravené tieto disciplíny: o najrýchlejšieho korčuliara, slalom, súťaž v presnosti streľby s pukom do vymedzeného otvoru v bránke a hokejový zápas. Súťažili chlapci i dievčatá v troch kategóriách. Všetci s veľkým nasadením a odhodlaním zvíťaziť. Takto vyzerajú celkové výsledky.

I. kategória (žiaci 1 – 4. ročníka)

dievčatá 

 1. Timea Mruzová (IV. A)
 2. Tamarka Magáčová (IV. A)
 3. Zuzana Rusinková (IV. A)

chlapci

 1. Jakub Ginter (III. A)
 2. Samuel Harčár (III. A)
 3. Tomáš Kovaľ (III. A)

II. kategória (žiaci 5. a 6. ročníka)

dievčatá

 1. Viktória Váhovská (V. A)
 2. Nela Zuzana Murinová (V. A)
 3. Dominika Tarjanová (V. A)

chlapci

 1. Viliam Konečný (VI. A)
 2. Tomáš Deržák (V. A)
 3. Marko Mruz (V. A)

III. kategória (žiaci 7. - 9. ročníka)

dievčatá

bez umiestnenia

chlapci

 1. Roderik Magáč (VIII. A)
 2. Patrik Vaško (VIII. A)
 3. Adam Deržák (VIII. A)

Dievčatá z III. kategórie – Adela Vašková (VII. A), Sofia Andreánska a Zuzana Mruzová (VIII. A) – síce nesúťažili, ale pomáhali pri príprave a dozerali na zdarný priebeh jednotlivých disciplín, za čo im patrí poďakovanie a sladká odmena. K úspešnému priebehu športového dňa a príjemnej atmosfére prispeli nielen výborné výkony súťažiacich, ale aj počasie a skvelé publikum, ktoré neúnavne povzbudzovalo. Po vyhlásení výsledkov a odovzdaní cien riaditeľ školy vyjadril prianie, aby sa toto vydarené podujatie stalo na našej škole tradíciou.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a realizácii tejto akcie a víťazom ešte raz srdečne blahoželáme.