Základná škola s materskou školou Bajerov

Deň matiek

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Práve v tento deň, viac ako inokedy, myslíme na svoju mamu či starú mamu.

    Žiaci našej školy pod vedením učiteľov si pre svoje mamičky pripravili krásny a zábavný program. Tento rok bol výnimočný tým, že každý žiak vystupoval vo svojej rodnej obci. Starostovia obcí privítali naše mamy a staré mamy peknými slovami. V Bajerove sa v programe predstavili aj naši najmladší – škôlkari, a taktiež žiaci navštevujúci Základnú umeleckú školu M. Kobeláka. V Rokycanoch vystúpili žiaci prvého a druhého stupňa so sprievodom harmoniky. Hoci žiakov zo Žipova nie je v našej škole veľa, program v podobe básní a piesní mamičky veľmi potešil. V Kvačanoch žiaci potešili svoje mamy ľudovým pásmom. S programom vystúpili aj v Brežanoch. V závere programu sa starostovia obcí poďakovali za nádherné vystúpenie a vyslovili slová uznania a vďaky našim drahým mamám a starým mamám.

     Naše vystúpenie vyčarilo mamičkám úsmev na tvári a niektoré dojalo až k slzám. Ale boli to slzy šťastia! 

Bajerov

Bajerov-starosta-1.jpgBrežany

Brežany4.jpg

Kvačany

Kvačany 2.jpg

Žipov

Žipov 2.jpg

Rokycany

Rokycany 4.jpg