Základná škola s materskou školou Bajerov

Rozlúčka s deviatakmi

IMG_1968.JPGTento školský rok bol iný.

Niekomu sa zdal super, lebo nemusel chodiť do školy a pre niekoho zas „nič moc“ lebo nechodili do školy. Či tak, alebo tak, je tu jeho koniec. A s koncom školského roka prichádza aj rozlúčka .... každý rok opúšťajú brány školy deviataci. Lúčia sa so školou, do ktorej deväť rokov ráno čo ráno smerovali ich kroky a otvára sa pred nimi nová životná etapa v podobe štúdia na strednej škole. Áno, čosi pekné sa končí a čosi pekné sa začína. Je dobrým zvykom rozlúčiť sa s deviatakmi, zaželať im veľa šťastia, povedať im, že sme na nich hrdí a že tu vždy budú mať svoje miesto. A práve dnes bol ten deň. Deň rozlúčky s deviatakmi.

Želáme im aby mali odvážne sny, lebo s nimi je život oveľa zábavnejší.

Želáme im aby sa nebáli urobiť aj chyby a poučiť sa z nich. Mýliť sa je predsa ľudské.

Želáme im aby objavovali stále zaujímavých ľudí, myšlienky a nápady.

Želáme im aby mali  radosť aj z obyčajných vecí.

Želáme im aby sa im splnili sny a všetky plány.

A nezabudnite, vždy treba veriť vo svoju  šťastnú hviezdu.