Život pri potoku

received_1071183273607750.jpegPočas popoludnia v školskom klube sme zažili zážitkovú hodinu pri potoku. Naučili sme sa veľa zaujímavých informácií o zvieratách, ktoré buď priamo pri potoku žijú alebo pre svoj život potrebujú vlhké či vodné prostredie.

Spoločne sme si obuli gumáky a hor sa! V potoku bolo senzačne, osviežujúco ale hlavne poučne!

Deň detí v ŠKD

IMG_20220601_130033.jpgV školskom klube detí sme mali veľkú párty, tancovalo sa, súťažilo, ale sa aj počítalo. Matematiku máme všetci radi, prečo ju teda nespojiť do súťaže. Správny riešiteľ získal sladkú odmenu. Pre deti bolo prichystané aj občerstvenie, skvelý ananásový džús, chrumky, alebo sladké kokosové keksíky.

To Vám bola zábava! 😊 Veď sa pozrite.

Vesmír našimi očami

IMG_20220407_114117.jpgVo vesmíre veľkom,

Nie sme sami celkom.

Medzihviezdny priestor,

Zapĺňa aj dvesto,

Takých planét ako naša.

Je tam Viera, Rudo, Saša.

No a veľa ďalších detí.

Všetko to vesmírom letí.

Marcové čítanie škôlkarom

IMG_20220314_122522.jpgV priebehu mesiaca Marec- mesiac knihy, sme chodievali rozvíjať našu čitateľskú gramotnosť – aktivitou čítame najmladším. Všetkým deťom sa táto aktivita veľmi páčila. Škôlkari sa tešili každej novej rozprávke a my deti z ŠKD sme sa tešili, ako vieme pekne čítať. Na konci mesiaca nám bolo až smutne, že k našim škôlkarom už nepôjdeme.