news reporters1

Konzultácie

Vedenie školy a Rada rodičov pri ZŠ s MŠ v Bajerove

oznamujú, že

v pondelok 17.06.2019 od 14:30 hod. do 16:30 hod.

sa uskutočnia konzultácie vyučujúcich so zákonnými zástupcami žiakov.

Ocenenie pre náš školský časopis

Čestné uznanie-časopis.jpgNaša škola sa zapojila do krajskej súťaže školských časopisov základných škôl a príslušných ročníkov osemročných gymnázií pod názvom Perohryz 2019. Tohto roku súťažilo spolu 30 časopisov Košického a Prešovského kraja. Časopisy hodnotila štvorica porotcov – renomovaných novinárov. Veľmi nás teší, že aj náš školský časopis Stopa porotcov zaujal. Získali sme čestné uznanie.

Ďakujeme všetkým – žiakom aj učiteľom, ktorí pravidelne prispievajú do časopisu alebo sa akoukoľvek inou formou podieľajú na jeho tvorbe. Sme radi, že aj takýmto spôsobom prezentujeme našu školu, šírime dobré meno a zanechávame pozitívnu STOPU.

Konzultačný deň

Vedenie školy a Rada rodičov pri ZŠ s MŠ v Bajerove

oznamujú, že

v stredu 24.04.2019 od 14.30 hod. - 17.00 hod.

sa uskutočnia konzultácie vyučujúcich so zákonnými zástupcami žiakov.

Pozvánka

Rada rodičov pri ZŠ s MŠ Bajerov pozýva zákonných zástupcov žiakov školy na plenárne zhromaždenie, ktoré sa uskutoční vo foajé školy dňa

11.02.2019 (pondelok) o 16,30 hod.

Program: 1. Otvorenie

2. Analýza výchovno-vzdelávacích výsledkov za prvý polrok šk. r. 2018/2019

3. Činnosť a hospodárenie Rady rodičov za prvý polrok šk. r. 2018/2019

4. Diskusia

5. Záver

Po skončení plenárneho zhromaždenia sa uskutoční valné zhromaždenie občianskeho združenia Pukavica, o. z.