Základná škola s materskou školou Bajerov

ISIC

Základná škola s materskou školou Bajerov ponúka možnosť objednania a zakúpenia karty ISIC/EURO<26, ktorá  je multifunkčným preukazom dostupným pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov.

Od 1.6.2021 je možné si kartu:

A. zakúpiť ako novú( tí z Vás, ktorí ju ešte nemáte)

B. predĺžiť ( zakúpením známky)

C. zaaktivovať čip na dopravu

A. Nová karta ISIC/ EURO<26 stojí 20 eur a zahŕňa zľavy do obchodov ako aj zľavy na dopravu. K novej karty je potrebné zabezpečiť aj fotku žiaka ( rozmer 25x25 mm).

B. Tí z Vás, ktorí už kartu máte , predĺženie karty( aby ste mohli využívať zľavy napr. v kinách, obchodoch... viac info na https://isic.sk/zlavy-na-slovensku/) , stojí 10 eur. Následne Vám bude doručená nová známka na školu, ktorú si každý žiak vyzdvihne v škole. (viac info na https://isic.sk/zlavy-na-slovensku)

C.V prípade, že máte záujem len o využívanie zliav na dopravu( autobusy, vlaky, mhd..), je potrebné zaslať sms v cene 3 eur podľa návodu na stránke https://isic.sk/aktivacia-dopravy-pocas-prazdnin/. (Sms je potrebné zaslať až po obdržaní karty a následne musí byť karta priložená k terminálu v škole, až potom je možné uplatniť zľavy na cestovnom).

Kontaktná osoba v prípade záujmu či už o novú kartu, jej predĺženie alebo len zaktivovanie čipu je  Mgr. A.Kupská.

Svoj záujem môžete vyjadriť formou správy do Edupage do 4.6.2021. V takomto prípade Vám bude objednaný preukaz( známka) a doručený na adresu školy.

Všetky informácie získate aj na webovej stránke www. isic.sk